Firma

AVPSTAL sp. z o.o. bazuje na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży zaopatrzenia przemysłu energetycznego i chemicznego. Firma specjalizuje się w dostawach kompletnych lub częściowych rurociągów technologicznych (średnio i wysokociśnieniowych) i ich projektowaniu.

Staramy utrzymywać status liczącej się firmy na rynku krajowym i zagranicznym ciągle podwyższając swoje kwalifikacje. Sprawność funkcjonowania firmy, zapewniają wykwalifikowani i kompetentni pracownicy oraz zawsze najwyższej jakości towary.

Dla utrzymania znaczącej, konkurencyjnej pozycji dążymy do pozyskania nowych zadań i technologii. Poszerzając zainteresowania rynkowe przedsiębiorstwo zdobywa nowe kwalifikacje i doświadczenia w kolejnych branżach przemysłu. Większość przedsięwzięć realizowana jest kompleksowo: od planowania, przez kompletację dostaw, opracowywanie pełnej technologii produkcji i montażu. Celem naszego działania jest zaspakajanie potrzeb i wymagań naszych Klientów poprzez dostarczanie i świadczenie najlepszych jakościowo, zgodnych z oczekiwaniami oraz konkurencyjnych cenowo wyrobów i usług.

Chcąc zaspokoić wymagania naszych klientów utrzymujemy stany magazynowe, ciągle dbając o ich uzupełnianie i zabezpieczanie. W oparciu o wieloletnie doświadczenie na rynku energetycznym Nasza firma dostosowuje swoje rozwiązania techniczne do indywidualnych potrzeb klientów oraz świadczy usługi o wysokim poziomie jakości i konkurencyjnych cenach dając użytkownikowi pewność, bezpieczeństwo i satysfakcję z zastosowania zakupionych produktów

Mamy nadzieję sprostać najbardziej wyszukanym wymaganiom naszych klientów.